Kuar oferta

Dostarczając wysokiej jakości produkty przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi klienta a przy tym szanując ludzi i środowisko naturalne budujemy zaufanie do naszej firmy.

Poznaj naszą ofertę

Zakres naszej oferty. Współpraca z Klientami B2B oraz B2C. Sprawdź w jakim zakresie możesz nawiązać współpracę.

Ładowacze czołowe

Odkryj nasze ładowacze czołowe – niezawodne i wydajne maszyny, które ułatwiają pracę w rolnictwie, budownictwie i wielu innych dziedzinach. Dzięki solidnej konstrukcji i zaawansowanej technologii, nasze ładowacze czołowe są gotowe do każdego wyzwania!

Osprzęt do ładowaczy

Rozbuduj możliwości swojego ładowacza czołowego dzięki naszemu różnorodnemu osprzętowi. Oferujemy wysokiej jakości narzędzia i akcesoria, które pomogą Ci efektywniej wykonywać prace w rolnictwie, budownictwie i wielu innych branżach. Wybierz nasz osprzęt, aby podnieść wydajność i wszechstronność swojego ładowacza czołowego.

Maszyny polowe

Odkryj naszą szeroką gamę maszyn polowych. Nasze innowacyjne rozwiązania zapewniają rolnikom niezawodność i efektywność w pracy na polu a tym samym pomagają w codziennej pracy w Twoim gospodarstwie.

Maszyny zielonkowe

Dzięki sprawdzonej technologii i solidnej konstrukcji, nasz sprzęt zapewnia efektywność i doskonałe rezultaty w uprawach rolnych. Wybierz nas, aby zwiększyć swoją produktywność i osiągnąć sukces w zbiorach.

Rozbudowana sieć dystrybucji

Weryfikacja i kontrola jakośći

Midzynarodowa gwarancja

Własny transport

Dedykowany opiekun

Przyczepy

Odkryj naszą kategorię przyczep – niezawodne i wszechstronne rozwiązania do transportu i przewozu. Dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, idealne dla Twoich potrzeb.

Ładowarki

Oferujemy Państwu wysokiej klasy miniładowarki kołowe dla rolnictwa, które cechuje bardzo wysoka wydajność i uiwersalność, a jednocześnie niezwykle niskie koszty eksploatacji. Wszystko to w najtańszej ofercie na rynku.

Mieszadła

Szeroka gama dostępnych mieszadeł zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Na zamówienie długość mieszadła, jak również średnicę wirnika i inne parametry możemy dostosować do potrzeb Państwa zbiornika.

Maszyny komunalne

Nasze maszyny komunalne to nieocenione narzędzia w utrzymaniu bezpieczeństwa, czystości i porządku na ulicach i miejscach publicznych oraz w twoim gospodarstwie. Wybierz naszą jakość, by zadbać o Twoje otoczenie.

Osprzęt budowlany

Odkryj nasz osprzęt do koparek który jest kluczowym elementem efektywnego budownictwa. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które poprawiają wydajność i wszechstronność koparek. Dzięki naszym rozwiązaniom, prace ziemne stają się łatwiejsze i bardziej efektywne.

Ogrodzenia

Ogrodzenia budowlane to kompleksowe rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb. Posiadamy duży wybór przęseł tymczasowych, obejmujący przęsła ażurowe jak i przęsła pełne wykonane z blachy trapezowej. U nas znajdziesz także nowoczesne akcesoria montażowe oraz różnorodne bariery tymczasowe, w tym stalowe i PCV. Oferujemy innowacyjne i specjalistyczne produkty, które spełnią oczekiwania każdego profesjonalnego inwestora.

Po Godzinach

Po prostu musisz tu zajrzeć !!

Polska:

Zabiele 192
18-500 Kolno
tel: +48 690 513 920

Niemcy:

Leipziger Str. 1
09306 Rochlitz
tel: +49 15174406793

Malarnia proszkowa:

ul. Łomżyńska 20
18-414 Nowogród
tel +48 780 160 713

Godziny otwarcia:

Pon - Piątek : 8:00 - 16:00

Social media: